Filtry do rekuperacji

//venke.pl/wp-content/uploads/2017/08/filtr_wloknina_s.png

Filtrowanie powietrza chroni centrale przed zanieczyszczeniem i wydłuża ich trwałość.Dbałość o okresowe wymiany zabrudzonych filtrów, przyczynia się do zapewnienia komfortu w pomieszczeniach i chroni centrale wentylacyjną przed awarią.

Bez skutecznej filtracji nie można zapewnić właściwej pracy systemu wentylacji. Koszt filtrów to średnio 35 % całkowitych kosztów użytkowanie systemu wentylacyjnego.

Większość systemów wentylacyjnych w budownictwie mieszkaniowym informuje o wymianie filtra po upływie określonego czasu (niezależnie od stopnia ich zabrudzenia). Droższe jednostki wyposażenie są w czujniki informujące o konieczności wymiany filtra po osiągnięciu przez nie rzeczywistego końcowego stanu zabrudzenia filtra. Dzięki takiemu rozwiązaniu pojemność pyłowa zawsze jest w pełni wykorzystana.

  • Email: biuro@venke.pl
  • Adres: ul. Chemiczna 2, 65-001 Zielona Góra
  • Zapytaj naszego experta: 796 409 717
Consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.
Odio vel, minus odit quasi totam aliquid, possimus blanditiis laudantium dicta voluptatem itaque at illo. Aperiam, cupiditate ab!

Doradzimy i pomożemy!

Możesz liczyć na rzetelne rozwiązania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.